Strefa Trenera

Dobry trener to również mistrz, mentor i nauczyciel. Jest wzorem do naśladowania dla zawodnika i powinien być darzony absolutnym zaufaniem.


Trener musi ciągle podnosić kwalifikacje i być na bieżąco z obowiązującymi przepisami dotyczącymi m.in. dopingu w sporcie. Jak pokazują statystyki około 50% wykrytych przypadków dopingu wynika z niewiedzy zawodnika. Zawieszenie sportowca z powodu naruszenia przepisów antydopingowych to nie tylko utrata przez niego szans na zwycięstwo, ale również zmarnowana praca trenera.


Program  trenerski ma na celu odświeżenie i uzupełnienie wiedzy trenerów. Zakończony jest testem sprawdzającym. Pozytywne ukończenie programu będzie potwierdzane dyplomem.

 

Trener, który zapisał się do programu będzie otrzymywał jedną lekcję co tydzień. W sumie przewidziano 15 zajęć.  Lekcje będą wysyłane na adres mailowy, tak by trener mógł zapoznać się z nimi w wygodnym dla niego czasie i wrócić do nich, by odświeżyć sobie pamięć.


Zachęcamy trenerów do polecania swoim podopiecznym równolegle funkcjonującego programu edukacyjnego dla młodzieży sportowej.

 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.